Wiadomości branżowe, Polityka

Legowicz, Neneman i Stępień w „Tygodniku Biznes i Prawo”

„Tygodnik Biznes i Prawo” będzie miał trzech stałych felietonistów – Wiktora Legowicza, Jarosława Nenemana i Jerzego Stępnia. Publicyści będą mieli swoje rubryki od pierwszego numeru tygodnika. Wiktor Legowicz jest dziennikarzem ekonomicznym w Programie III Polskiego Radia, wykładowcą akademickim, wielokrotnym laureatem nagrody „Ostrego Pióra”, laureatem Głównej

„Tygodnik Biznes i Prawo” będzie miał trzech stałych felietonistów – Wiktora Legowicza, Jarosława Nenemana i Jerzego Stępnia. Publicyści będą mieli swoje rubryki od pierwszego numeru tygodnika.

Wiktor Legowicz jest dziennikarzem ekonomicznym w Programie III Polskiego Radia, wykładowcą akademickim, wielokrotnym laureatem nagrody „Ostrego Pióra”, laureatem Głównej Nagrody Fundacji Edukacji Ekonomicznej i Nagrody Dziennikarskiej Związku Banków Polskich im. Mariana Krzaka 2013.

Dr Jarosław Neneman jest ekonomistą. W latach 2004–2005 był podsekretarzem stanu Ministerstwa Finansów i wiceministrem finansów w rządzie Marka Belki. Jest wykładowcą Uniwersytetu Łódzkiego i kierownikiem Katedry Finansów i Bankowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od 2010 roku doradca społeczny Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego ds. samorządu.

Prof. Jerzy Stępień, sędzia, senator I i II kadencji, uczestnik obrad Okrągłego Stołu. W latach 2006–2008 był prezesem Trybunału Konstytucyjnego. W rządzie Jerzego Buzka wiceminister spraw wewnętrznych i administracji , współtwórca reformy samorządowej z 1998 roku. Wykładowca i prodziekan Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

Źródło Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Stosunek Polaków do integracji europejskiej w październiku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy